Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2019

Industrial Innovation Days 2019 Rejestracja rozpoczęta

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w edycji 2019 tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

SMC Polska

Symulator linii produkcyjnej FAS-200

SMC jest światowym liderem w dziedzinie pneumatyki. Z arsenałem 12000 produktów podstawowych i 700000 wariacji SMC oferuje rozwiązania od przygotowania powietrza przez oprzyrządowania i zawory do napędów, obejmując praktycznie każdy etap w procesie automatyzacji.

Już od wielu lat nasi klienci mają do dyspozycji również szeroki wachlarz napędów elektrycznych: począwszy od napędów z tłoczyskiem o dużej mocy, przez dynamiczne stoliki przesuwne po precyzyjne napędy miniaturowe i chwytaki. Ewolucja produkcji z podstawowej pneumatyki do bardziej skomplikowanych rozwiązań dla automatyki zapewniła SMC 30% udział rynku globalnego i 60% rynku Japońskiego. SMC wyróżnia się nie tylko jako międzynarodowy dostawca, ale również jako innowator. Przez trzy lata z rzędu Forbes umieścił SMC na swojej liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

Celem SMC jest zadowolenie klientów na całym świecie i wspieranie automatyzacji najbardziej zaawansowaną technologią pneumatyczną i elektryczną. Szybkie, przejrzyste i precyzyjne odpowiedzi na żądania klientów są realizowane przez naszą grupę sprzedaży. Nasi inżynierowie nieustannie poszukują nowych trendów czego owocem są produkty światowej klasy.

Szeroka gama produktów spełnia wymagania niemal każdej aplikacji. Szybką dostawę tych produktów wysokiej jakości o konkurencyjnych cenach osiągamy dzięki unikalnemu systemowi produkcji, a dzięki maksymalnemu wykorzystaniu naszych lokalnych możliwości produkcyjnych zagwarantowany jest stabilny dostęp do produktów. Ustanawiając silną pozycję w każdym kraju i regionie przy pomocy doświadczonego działu sprzedaży, SMC oferuje najlepszą możliwą obsługę. Bliski kontakt z klientami na całym świecie utrzymuje naszych inżynierów i produkty na czele branży.

Podczas tegorocznych Industrial Innovation Days pokażemy Państwu produkty, które wybiegają poza klasyczną pneumatykę i pozwalają na zwiększenie jej efektywności, otwierając przed użytkownikiem nowe możliwości.

Zaprezentujemy rozwiązania z grupy energy saving, które pomagają wydłużyć żywotność elementów pneumatyki oraz zmniejszyć ilość wykorzystywanej energii, przez co znacznie obniżają koszty produkcji.

Przedstawimy także wzmacniacz pneumohydrauliczny, system kontrolowania nieszczelności, wyspy zaworowe z komunikacją WiFi, podciśnieniowy system oszczędzania energii oraz wiele innych produktów, których mogliście Państwo nie spotkać w dotychczas stosowanych rozwiązaniach.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy
Potwierdź udział w Industrial Innovation Days - Smart Factory - 9-10 kwietnia 2019 - Plewiska k/ Poznania