Granitowa płyta pomiarowa

Szukasz granitowej płyty pomiarowej, która zwiększy dokładność wykonywanych pomiarów? Zamierzasz wyposażyć swoją firmę w dobry sprzęt traserski, który będzie służył Ci przez długi czas? Na stronie ita-polska.com.pl sprawdzisz produkty renomowanej marki Planolith, cechujące się wyjątkową trwałością i najwyższą jakością. Znajdują się tam dokładne informacje o płytach tego typu oraz kontakt do specjalistów, którzy doradzą Ci w wyborze najlepszego wariantu.
Płyty granitowe

Płyta pomiarowa granitowa – cechy produktu

Granitowa płyta pomiarowa Planolith charakteryzuje się wyjątkową twardością. Wykonana jest z drobnoziarnistego granitu, który nie przewodzi prądu i nie ulega korozji. Produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości i służy przez długie lata. A może jesteś ciekaw, jaki rozmiar ma ta granitowa płyta pomiarowa? Wymiary tego produktu są zależne od wybranego wariantu. W ofercie dostępne są płyty o wymiarach od 250x250 mm do 3000x2000 mm.

Płyta pomiarowa granitowa – specyfikacja

Płyty granitowe pomiarowe Planolith oferowane są w wielu wariantach. Istnieje możliwość zakupu produktu o klasie dokładności: 2, 1, 0, 00 lub 000 i wadze 10 – 5200 kg. Granitowe płyty pomiarowe różnią się od siebie również maksymalnym obciążeniem. W sprzedaży są produkty utrzymujące ciężar 80 – 4500 kg. Decydując się na zakup płyty pomiarowej, należy również zwrócić uwagę na ilość punktów podparcia. Do wyboru są 4 warianty, zawierające 3, 5, 7 lub 9 podparć. Aby poznać szczegóły, odwiedź stronę producenta i zapytaj o produkt.
Pełna oferta maszyn pomiarowych na stronie ITA-Polska.com.pl

Płyta pomiarowa granitowa – opinieMarek
8 lat temu kupiłem płytę pomiarową granitową marki Planolith i nie zawiodłem się. Jest wyjątkowo twarda i wytrzymała. Nie pojawiły się na niej żadna korozja, więc i do jakości nie mam zastrzeżeń. Polecam!
Adam
12 lat temu kupiłem płytę pomiarową granitową. Opinie użytkowników o produktach Planolith były wyjątkowo dobre, dlatego bez wahania złożyłem zamówienie. Płyta służy do dziś i jest w świetnym stanie. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jej trwałość.
Michał
Jestem użytkownikiem płyty granitowej pomiarowej i szczerze mogę ją polecić każdemu. Zapewnia bardzo dokładne wymiary, dzięki czemu praca idzie znacznie szybciej. Produkt jest naprawdę wart swojej ceny!