Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Kuka Polska

Robot przemysłowy KR 3 AGILUS

Niemiecki producent robotów przemysłowych oraz systemów automatyki przemysłowej. KUKA AG jest przedsiębiorstwem działającym na arenie międzynarodowej z obrotem w wysokości około 3 miliardów euro. Każdego dnia około 12 300 pracowników firmy KUKA dba o to, abyśmy pozostali jednym z wiodących na świecie producentów inteligentnych rozwiązań automatyzacyjnych – z siedzibą główną w Augsburgu i oddziałami na całym świecie. Nasi międzynarodowi klienci w firmie KUKA otrzymują kompleksowe rozwiązania: od poszczególnych komponentów po w pełni zautomatyzowaną instalację.

Know-how firmy KUKA skoncentrowane na minimalnej przestrzeni. Robot KR 3 AGILUS pozwala nam wyznaczać nowe standardy w klasie robotów do 3 kg.

KR 3 AGILUS doskonale nadaje się do małych podzespołów i produktów, które muszą być produkowane na minimalnej przestrzeni. Montaż małych elementów, manipulowanie, przykręcanie śrub, klejenie, pakowanie i sprawdzanie: Stosuje się go wszędzie tam, gdzie wymagane są krótkie cykle produkcyjne i maksymalna wydajność.

Podczas Industrial Innovation Days 2018 zobaczysz

17-19 kwietnia 2018
13:30-15:30
Robot przemysłowy KR 3 AGILUS