Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

MV Center

Systemy kontroli wizyjnej produkcji 2d i 3d

MV Center Sp.z o.o. to innowacyjna firma działająca w sektorze automatyki przemysłowej. Młoda, kreatywna kadra inżynierów projektuje, programuje i uruchamia kompletne stanowiska do kontroli wizyjnej produkcji. Działamy w wielu branżach, takich jak motoryzacja, farmacja, czy przetwórstwo tworzyw sztucznych. Dzięki naszym systemom, podnosimy wydajność produkcji i jakość produktu końcowego w wielu zakładach na terenie całej Polski, a także za jej granicami.

Podczas Industrial Innovation Days zaprezentujemy Państwu kilka systemów. Jeden z nich to uniwersalny system wizyjny 2D, pozwalający na kontrolę szerokiej gamy produktów, w zależności od potrzeb klientów. Kolejne to systemy do kontroli 3D, pozwalające wykorzystać technologię 3D bezpośrednio na linii produkcyjnej bez konieczności podłączania komputera. Na spotkaniu postaramy się Państwu maksymalnie przybliżyć możliwości zastosowania prezentowanych systemów w Państwa zakładach produkcyjnych, także we współpracy z robotami przemysłowymi.

Podczas Industrial Innovation Days 2018 zobaczysz

17-19 kwietnia 2018
13:30-15:30
Systemy kontroli wizyjnej produkcji 2d i 3d