Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2019

Industrial Innovation Days 2019 Rejestracja rozpoczęta

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w edycji 2019 tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Pepperl+Fuchs

Systemy laserowej detekcji przeszkód, pozycjonowania i RFID

Firma Pepperl+Fuchs rozpoczęła działalność w 1945 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Obecnie posiadamy największy i najbardziej zdywersyfikowany na całym świecie wybór technik detekcji. Dokładnie czego potrzeba użytkownikom, można znaleźć u jednego dostawcy. W naszym asortymencie znajdą Państwo czujniki indukcyjne (również NAMUR), pojemnościowe, magnetyczne, ultradźwiękowe i fotoelektryczne, czujniki i kurtyny bezpieczeństwa, czujniki do kontroli drzwi, bram, wind, systemy pozycjonowania i identyfikacji, skanery i czytniki kodów, sieci AS-I, enkodery absolutne i inkrementalne.

Znamy zastosowania naszych produktów i potrafimy dyskutować o rozwiązaniach technicznych. Dysponujemy wiedzą o tysiącach rozwiązań, które zostały opracowane i skonstruowane m.in. w ośrodkach w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Nasze produkty pomogą rozwiązać problem nawet w najtrudniejszych zastosowaniach.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy
Potwierdź udział w Industrial Innovation Days - Smart Factory - 9-10 kwietnia 2019 - Plewiska k/ Poznania