Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2019

Industrial Innovation Days 2018 Zakończone

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w tegorocznej edycji tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Pepperl+Fuchs

Systemy laserowej detekcji przeszkód, pozycjonowania i RFID

Firma Pepperl+Fuchs rozpoczęła działalność w 1945 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Obecnie posiadamy największy i najbardziej zdywersyfikowany na całym świecie wybór technik detekcji. Dokładnie czego potrzeba użytkownikom, można znaleźć u jednego dostawcy. W naszym asortymencie znajdą Państwo czujniki indukcyjne (również NAMUR), pojemnościowe, magnetyczne, ultradźwiękowe i fotoelektryczne, czujniki i kurtyny bezpieczeństwa, czujniki do kontroli drzwi, bram, wind, systemy pozycjonowania i identyfikacji, skanery i czytniki kodów, sieci AS-I, enkodery absolutne i inkrementalne.

Znamy zastosowania naszych produktów i potrafimy dyskutować o rozwiązaniach technicznych. Dysponujemy wiedzą o tysiącach rozwiązań, które zostały opracowane i skonstruowane m.in. w ośrodkach w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Nasze produkty pomogą rozwiązać problem nawet w najtrudniejszych zastosowaniach.

Prezentowane stanowisko Pepperl+Fuchs pokazuje możliwości zastosowania różnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej stosowanych w intralogistyce z uwzględnieniem najnowszych trendów Przemysłu 4.0 . Będzie można na nim zaobserwować działające systemy laserowej detekcji przeszkód, system pozycjonowania oparty na technologii Data Matrix, systemy RFID dla identyfikacji transportowanych pojemników jak i możliwości rozdziału materiałów ze względu na ich wysokość, numery seryjne czy zamontowane tagi RFID. Nie zabraknie działających systemów bezpieczeństwa jako nieodzownych elementów każdej aplikacji automatycznych magazynów czy centrów logistycznych. Uzupełniałem będzie prezentacja działania różnych typów sensorów dla wykrywania i detekcji transportowanych materiałów na przenośniku łańcuchowym.

Podczas Industrial Innovation Days 2018 pokazaliśmy

17-19 kwietnia 2018
13:30-15:30
Systemy laserowej detekcji przeszkód, pozycjonowania i RFID
Chcesz zaprezentować swoje rozwiązania dla Przemysłu 4.0
na FlexLink Industry Innovation Days 2019?
Zostań partnerem

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy