Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Sew-Eurodrive Polska

Modułowy system automatyki MOVI-C

Nasza siła to wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i budowy systemów napędowych. SEW-EURODRIVE jest największym na świecie producentem techniki napędowej istniejącym aż w 51 krajach. Jesteśmy głównym dostawcą motoreduktorów, falowników, serwomotorów, systemów techniki decentralnej oraz przekładni przemysłowych. Polski oddział firmy powstał w 1996 roku z siedzibą oraz zakładem montażowym w Łodzi, a dynamiczny rozwój pozwolił na stworzenie biur technicznych na terenie całej Polski. Międzynarodowy charakter firmy SEW-EURODRIVE zapewnia jednolite standardy jakości oraz korzyści z globalnej wymiany doświadczeń.

SEW-EURODRIVE rozwija nowe technologie i systemy – dzięki czemu uczestniczy w tworzeniu rozwiązań logistycznych dla inteligentnych fabryk. Nasze rozwiązania Lean Sm@rt Factory są częścią koncepcji Industry 4.0 w zakładach produkcyjnych. Podczas Innovations Days zaprezentujemy: modułowy system automatyki MOVI-C, czyli 100 % automatyzacji od jednego dostawcy.

Podczas Industrial Innovation Days 2018 zobaczysz

17-19 kwietnia 2018
13:30-15:30
Modułowy system automatyki MOVI-C