Granitowa płyta pomiarowa - zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany zakupem płyty pomiarowej granitowej, ale nie wiesz, który wariant będzie dla Ciebie odpowiedni? Zastanawiasz się, jaką ilość punktów podparcia powinieneś wybrać? A może chciałbyś poznać ceny granitowych płyt pomiarowych? Skontaktuj się ze specjalistami z ITA. Chętnie odpowiedzą oni na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Korzystając z doradztwa fachowców, dowiesz się, jak dopasować masę, wymiary i klasę płyty do wykonywanych prac. Ponadto, kontaktując się ze specjalistami z ITA, uzyskasz informacje o cenie produktu oraz przewidywanym czasie realizacji zamówienia i dostawy produktu. Zatem nie zastanawiaj się, tylko weź telefon w dłoń i zadzwoń pod zamieszczony poniżej numer telefonu.
Płyty granitowe (pomiarowe)

Płyty pomiarowe – firma ITA – oferta

W firmie ITA znajdziesz szeroką ofertę granitowych płyt pomiarowych renomowanej firmy Planolith. Wszystkie półfabrykaty przechodzą przez rygorystyczne procesy selekcji podczas którego wybierane są granity o możliwie równomiernej strukturze. Niezwykle precyzyjny proces obróbki granitu sprawia, że ten wyjątkowy materiał znacząco zwiększa dokładności pomiarów. Niska rozszerzalność cieplna, brak wewnętrznych naprężeń, wysoka twardość, dobre zachowanie tłumiące zapewniają stabilność pracy wielu urządzeń. Granit jest oczywiście wolny od korozji, co ułatwia prace konserwacyjne i odtłuszczanie. Oferowane płyty różnią się między sobą masą, maksymalnym obciążeniem i ilością punktów podparcia. Dostępne płyty mają także różne klasy dokładności – 2, 1, 0, 00 i 000. Produkty dostarczany jest z certyfikatem kalibracji. Do wszystkich wariantów można dokupić akcesoria, m.in. stojaki, wkładki kuliste, szafki, trzpienie z otworami gwintowanymi oraz preparaty do konserwacji i czyszczenia płyt. Płyty pomiarowe ITA dostępne są w wymiarach od 250x250 mm do 3000x2000 mm. Oprócz granitowych płyt pomiarowych w ofercie firmy znajdują się również wzorce granitowe i stalowe, kątowniki, statywy z podstawami granitowymi i wiele innych produktów.

Opinie o firmie ITAWiesław
Jestem stałym klientem firmy ITA i nie mogę powiedzieć złego słowa na produkty czy obsługę. Zamówienia zawsze są realizowane na czas, pracownicy są bardzo pomocni a towar służy przez długie lata. Polecam!
Jarek
Tydzień temu złożyłem w firmie ITA pierwsze zamówienie i jestem pewien, że nie ostatnie. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie obsługa. Otrzymałem dokładne informacje o sprzęcie oraz czasie realizacji. Towar dotarł bardzo szybko i sprawuje się świetnie.
Irek
Serdecznie polecam urządzenia ze sklepu ITA. Wszystkie zakupione przeze mnie towary są profesjonalnie wykonane i działają bez zarzutu. Dodatkowy plus za fachową obsługę i doradztwo. Oby na Polskim rynku pojawiało się więcej tak rzetelnych firm.